Author: i***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful wig fits very well, comfortable
Color: Red
Price: 159kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 240 g |
| Length | 64 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2302019531117699 |
Author: i***k
Date:
Review: Beautiful wig fits very well, comfortable
Color: Red
Author: d***n
Date:
Review: I saw a lady who had order this and it looked incredible! Ordered it myself and oh my god, I love it! Bit on the shinier side but for how it looks you can get past that!
Color: Orange
Author: r***3
Date:
Review: absoabsolutely amazing love it
Color: Red
Author: l***s
Date:
Review: cute wig. looks great for the money. really comfortable
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.